Giro

Djaloshi gjaknxeht

Djaloshi gjaknxeht

N kulisat e Stivali UGG Ebay OKB s m 12 tetor kremtuan jubileun sekret t mbledhjes m t zhurmshme t Asambles s P q hyri n histori fal “k s famshme” t Nikita Krushovit. 50 vjet m par m 12 tetor t vitit 1960, lideri i Partis Komuniste Sovjetike, i zem nga nj fjalim, hoqi k dhe filloi ti binte tavolin me t duke k q ti jepej fjala. Si rezultat i k gjesti n sall e mbledhjes u b Scarpe UGG Sito Ufficiale zhurm e madhe, ku Kryetari theu majthin duke u p t vinte rregull. M von Peuterey Outlet ish kryeministrin e Britanis Winston Cherchill e pyet se mendonte ai p incidentin me k e Kurshovit. Politikani i zgjuar me eksperienc shum u p se z n parlament jan gj e zakonshme. Edhe vet ai, ka patur raste, kur n t rit e vet rrahur n Dhom Shoq dhe bile ka ngr dhe grusht n fytyr Kurse n parlamentet e Amerik s Jugut, ka ndodhur q kan q bile dhe me arm Por vet fakti q Krushovi veshi me kostum blu k me thurje n ngjyr t verdh kjo e tmerrshme, vuri n dukje jo pa ironi Zoti Winston. Historia me k e Krushovit u b simbol i gjall i luft s ftoht Por megjithat mund t arsyetohet edhe k se mbledhja tragji komike me gjakra t ndezura n Asamblen e P t OKB s gjithsesi m mir se sa nj konflikt ushtarak. E qeshura me leverdi sepse t zgjat jet